strona główna | intranet | moje konto


7. PROGRAM RAMOWY



STRONA GŁÓWNA
Kariera naukowa - DODATKOWE INFORMACJE

KONTAKT

Pomysły
dr Wiesław Studencki - Koordynator
tel. +48-22-828-7483 w. 241
kom. +48-502-052-236

Infrastruktury badawcze
dr Wiesław Studencki - ekspert do Komitetu H2020 (R. INFRA)
tel. +48-22-828-7483 w. 241
kom. +48-502-052-236

Ludzie
mgr Bogna Hryniszyn - Koordynator
tel. +48-22-828-7483 w. 152
kom. +48-500-207-843
mgr Anna Wiśniewska - ekspert do Komitetu H2020 (MSCA)
tel. +48-22-826-2502
+48-22-828-7483 w. 222
kom. +48-664-032-124
mgr Adam Głuszuk
tel. +48-22-828-7483 w. 321
kom. +48-500-206-039
mgr Monika Kornacka - Euraxess
tel. +48-22-828-7483 w. 152
kom. +48-500-207-842

JRC - Wspólnotowe Centrum Badawcze
mgr Adam Głuszuk - Koordynator
tel. +48-22-828-7483 w. 321
kom. +48-500-206-039

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami w regionach:

Region Łódzki
Michał Kaczmarek
e-mail: mkaczmarek@uni.lodz.pl
tel.: +48-42-635-4169

Region Południowo - Zachodni (Wrocław)
Katarzyna Banyś
e-mail: k.banys@wctt.pl
tel.: +48-71-320-2189

Region Południowy (Kraków)
Dorota Markiewicz-Roszak
e-mail: markiewicz@transfer.edu.pl
tel.: +48-12-628-2588

Region Północno - Wschodni (Olsztyn)
Agnieszka Murzec-Wojnar
e-mail: agnieszka.murzec@uwm.edu.pl
tel.: +48-89-523-3467

Region Północno - Zachodni (Szczecin)
Edyta Pazura
e-mail: Edyta.Pazura@zut.edu.pl
tel.: +48-91-449-4723

Region Północny (Gdańsk)
Renata Downar-Zapolska
e-mail: proeuro@pg.gda.pl, rdzap@pg.gda.pl
tel.: +48-58-347-2412

Region Śląski (Gliwice)
Agnieszka Kwiatkowska
e-mail: agnieszka.kwiatkowska@polsl.pl
tel.: +48-32-237-2092

Region Wschodni (Lublin)
Justyna Szady
e-mail: j.szady@ipan.lublin.pl
tel.: +48-81-744-5061

Region Zachodni (Poznań)
Katarzyna Rauszer de Bruijn
e-mail: katarzyna.rauszer@ppnt.poznan.pl
tel.: +48-61-827-9748

Kontakt .:. Warunki korzystania z serwisu
Wersja polska English Version