strona główna | intranet | moje konto


KONTAKT



STRONA GŁÓWNA
Regionalne Konsorcja Punktów Kontaktowych
Region Południowy (woj. małopolskie, podkarpackie)
Politechnika Krakowska, Centrum Transferu Technologii (CTT PK)
Koordynator
ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
http://www.transfer.edu.pl/rpk

Anna Armuła - (koordynacja konsorcjum) - ogólna informacja o 7. Programie Ramowym, sprawy finansowe
tel. +48-12-628-2660
fax. +48-12-632-4795
aarmula@transfer.edu.pl
Dorota Markiewicz-Roszak - ogólna informacja o 7. Programie Ramowym, stypendia, mobilność naukowców, blok Ideas, Capacities
tel. +48-12-628-2588
fax. +48-12-632-4795
markiewicz@transfer.edu.pl
Magdalena Wójtowicz - ogólna informacja o 7. Programie Ramowym, poszukiwanie partnerów do współpracy międzynarodowej, blok Cooperation, pozostałe międzynarodowe programy badawcze
tel. +48-12-628-2588
fax. +48-12-632-4795
wojtowicz@transfer.edu.pl
Łukasz Wściubiak - ogólna informacja o 7. Programie Ramowym, aspekty prawne, własność intelektualna w projektach, bazy patentowe
tel. +48-12-628-2681
fax. +48-12-632-4795
wsciubiak@transfer.edu.pl
Dorota Wilamska-Opido - finanse w 7. Programie Ramowym, realizacja projektów w 7. Programie Ramowym
tel. +48-12-628-2657
fax. +48-12-632-4795
opido@transfer.edu.pl
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Partner
ul. Rakowicka 27
31-510 Kraków

mgr Tomasz Kusio
tel. +48-12-293-5907
fax. +48-12-293-5907
kusiot@ae.krakow.pl
Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, Dział Współpracy z Zagranicą
Partner
mgr Ewa Klepacz-Zielińska - koordynacja, finanse
tel. +48-12-422-0411 wew. 347
fax. +48-12-421-4664
ewa.zielinska@cm-uj.krakow.pl
mgr Katarzyna Gubernat - Coordination
tel. +48-12-422-0411 wew. 320
fax. +48-12-421-4664
karak@cm-uj.krakow.pl
mgr Jolanta Palowska - Ideas
tel. +48-12-422-0411 wew. 320
fax. +48-12-421-4664
jpalowska@cm-uj.krakow.pl
mgr Barbara Radczak - Capacities, People
tel. +48-12-422-0411 wew. 320
fax. +48-12-421-4664
bradczak@cm-uj.krakow.pl
Uniwersytet Jagielloński, Dział Programów Badawczych
Partner
ul. Gołębia 24
31-261 Kraków
http://www.uj.edu.pl/SPM/

Iwona Brzozowska - kierownik biura
tel. +48-12-663-1195
fax. +48-12-430-1489
brzozowska@adm.uj.edu.pl
Elżbieta Wito
tel. +48-12-663-1587
fax. +48-12-430-1489
wito@adm.uj.edu.pl
Monika Pacholczyk
tel. +48-12-663-1202
fax. +48-12-430-1489
monika.pacholczyk@uj.edu.pl
Anna Dobranowska-Filipczuk
tel. +48-12-663-1202
fax. +48-12-430-1489
dobranowska@adm.uj.edu.pl
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Biuro Programów Międzynarodowych
Partner
al. Mickiewicza 21
31-120 Kraków
http://bpm.ar.krakow.pl/

Lucyna Jaczewska
tel. +48-12-662-4425
fax. +48-12-633-6245
ljaczewska@ar.krakow.pl
Anna Dutka
tel. +48-12-662-4325
fax. +48-12-633-6245
punktkontaktowy@ur.krakow.pl
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
Partner
ul. W. Pola 2
35-959 Rzeszów
http://www.prz.rzeszow.pl/7PR/index.html

mgr Urszula Kluska
tel. +48-17-854-1127
+48-17-865-1292
ulak@prz.rzeszow.pl

Kontakt .:. Warunki korzystania z serwisu
Wersja polska English Version